Yongjun YJ Правец на Тркала 3x3x3 Брзина Магијата Коцка Загатка налепница професионални Учење Образование Плоштадот Cubo Magico Играчки За Деца
Ново

Yongjun YJ Правец на Тркала 3x3x3 Брзина Магијата Коцка Загатка налепница професионални Учење Образование Плоштадот Cubo Magico

DEN 260.00
DEN 336.96

Во форма достапна за нарачката


Yongjun YJ Тркала 3x3x3 Брзина Магијата Коцка Загатка налепница професионални Учење Образование Плоштадот Cubo Magico Играчки За Деца
Добредојдовте на нашата продавница
Висок квалитет YJ тркала Коцка
УЖИВАЈТЕ ЛЕСНО ВРТЕЊЕ И МАЗНА ИГРА - Подобрување на Анти-поп технологија и структура ;и
Ја активирате вашата фантазија и креативност
Подобрување на вашата меморија и рака флексибилност
ПОДОБРО ПОДАРОК ИЗБОР - Треба нешто за вашите деца да го прават во слободно време?
Спецификации :
Бренд : YJ
Боја : бела и црна
Материјал : Пластика
Коцка Големина : 57 mm
Пакет Тежина : 100g
Answer : ___________________________ NOTE : нови и стари пакување ќе се изведуваат по случаен избор
Испорака Детали за : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ние слободни брод за сите објекти со воздух пост mail. Генерално превозот времето е помеѓу 20-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо. Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Главните својства

цел број:
Чудно-форма Магијата Коцка
Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Тип:
загатка коцка
Бренд Име:
yj
Предупредување:
избегнете голтање
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
магијата коцка тркала
Материјал:
Пластични
функција 1:
Yongjun
функцијата 2:
тркала коцка
Функција:
Мини Професионални Загатка коцка
тип 1:
Yongjun брзина коцка
боја:
Бела и црна налепница тркала магијата коцка
Големина:
57 mm speed wheel cube
Тежина:
100g Yongjun magic cube
Материјал:
ABS коцка играчки за деца
Модел:
Yongjun коцка 3x3x3
тип 2:
едукативни играчки за деца

Избор на купувачот