DJ96-S Евтини Тркала Тип Должина Мерење на Метар Текстилни Ткаенини Метар Контра AC220V
Ново

DJ96-S Евтини Тркала Тип Должина Мерење на Метар Текстилни Ткаенини Метар Контра AC220V

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


DJ96-S Евтини Тркала Тип Должина Мерење на Метар Текстилни Ткаенини Метар Контра AC220 V
DJ96-S Детални параметри : Броење опсег : 0-999999 Пребројување на ветер : 350 / мин. Ресет : Ресетирање на Одржување : Одржување Напојување напонот : AC220 V Производ Големина : Инсталација големина : 47 * 46 (M) Тркало дијаметар : 96.5 Тркало, mm Ширина : 12mm Бунари со дијаметар : 8mm

Главните својства

Број На Модел На:
DJ96-S
Бренд Име:
CALTSensoR
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
6-цифрен Шалтери
Броење на опсег:
0-999999
Броење На Брзина:
350 r / мин
Напон:
AC220V
Тркала Дијаметар:
96.5 mm

Избор на купувачот