Yunkingdom Мода Цвет Свадба Накит Сетови Русија Жените се Зголеми Златна Боја Обетки Прстени Поставува LPG10
Ново

Yunkingdom Мода Цвет Свадба Накит Сетови Русија Жените се Зголеми Златна Боја Обетки Прстени Поставува LPG10

DEN 168.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Прстен Големина:
9, 5, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки и прстени
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
yunkingdom
Обликотшема:
Цвет
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
LPG10
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот