сопствени 3d кат мурали Зелена трева дневна соба позадини 3d пвц тркалаат кат винил бања позадина винил тротоарите adhesives
Ново

сопствени 3d кат мурали Зелена трева дневна соба позадини 3d пвц тркалаат кат винил бања позадина винил тротоарите adhesives

DEN 1420.00
DEN 2784.00

Во форма достапна за нарачката

Производи : пвц тркалаат кат , 3d кат сликарство . 3d подови , винил тротоарите лепила , 3d-кат-позадина ,3d кат мурали ,3d кат позадина ,3d кат , 3d подни плочки ,3d тротоарите , 3d тротоарите водоотпорен ѕид, хартија ,кат хартија ,пвц винил тротоарите ,3d кат пвц ,3d кат позадини , кат позадина ,кат-лепила .3d позадина ѕидови, подови

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
84
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Стил:
Модерна
Тип:
Винил Позадини
Шема:
Зелена трева
Материјал:
ПВЦ
Производот:
3d подни плочки 3d кат мурали 3d кат сликарство 3d тротоарите

Избор на купувачот