5.0 3.75 Црна Кристално Јасно Фиока Се Повлече, Се Справува Со Светла Сребрена Чаша Салон Рачки На Вратите Оков За Мебел Кујна Рачки
Ново

5.0 3.75 Црна Кристално Јасно Фиока Се Повлече, Се Справува Со Светла Сребрена Чаша Салон Рачки На Вратите Оков За Мебел Кујна

DEN 300.00
DEN 326.40

Во форма достапна за нарачката

5.0" 3.75" Црна Кристално Јасно Фиока Се Повлече, Се Справува Со Светла Сребрена Чаша Салон Рачки На Вратите Оков За Мебел Кујна Рачки
Материјал : цинк легура
Боја : Црна / заоблачено
Мерења :
Помали рачки-
Должина : 5.70" (145 mm)
Дупки Простор : 3.75" (96 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.47" (35mm)
Поголем рачки -
Должина : 6.88" (175mm)
Дупки Простор : 5" (128mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.50 " (38mm)
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Главните својства

боја:
Црна 96mm, Јасно 96mm, Црна 128mm, Црна 128mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Материјал:
кристално стакло
Број На Модел На:
1136

Избор на купувачот