Beibehang 3d позадина mural Европски антички градење на делфини подводниот свет телевизија троседот во спалната соба ѕид мурали позадина
Ново

Beibehang 3d позадина mural Европски антички градење на делфини подводниот свет телевизија троседот во спалната соба ѕид мурали

DEN 739.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката

ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Други политики : · Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft други големина. не постер. ОК ширина x висина = квадратни метри (метри) Совет : Ако вашите нозе (во) ми даде информации ќе даде се пресмета точниот износ од редот на пример : треба да ѕид : Width = 2. начин на плаќање : · Ние го прифаќаме Alipay тука. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. под реден број внатре, напишете ја вашата formatoinformazioni 4 : Испратите цел. со истиот ролни од позадина. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако У не е задоволен со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите проблеми со u.

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Големина:
15389803

Избор на купувачот