2017 Нови Жените Секојдневен Чевли На Вистинска Мека Кожа Femal Станови Дише Жена Мокасини Слободно Време За Прошетки Чевли Mocassins Возење Обувки
Ново

2017 Нови Жените Секојдневен Чевли На Вистинска Мека Кожа Femal Станови Дише Жена Мокасини Слободно Време За Прошетки Чевли Mocassins

DEN 719.00
DEN 1438.08

Во форма достапна за нарачката


НИ ГОЛЕМИНА ОД 3,5 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 34 = ВНАТРЕ 22 CM НИ ГОЛЕМИНА 4 = ЕВРА ГОЛЕМИНА 35 = ВНАТРЕ 22.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 5= ЕВРА ГОЛЕМИНА 36 = ВНАТРЕ 23 CM НИ ГОЛЕМИНА 6= ЕВРА ГОЛЕМИНА 37 = ВНАТРЕ 23.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 7= ЕВРА ГОЛЕМИНА 38 = ВНАТРЕ 24 CM НИ SIZE 8= ЕВРА ГОЛЕМИНА 39 = ВНАТРЕ 24.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 9= ЕВРА ГОЛЕМИНА 40 = ВНАТРЕ 25 CM НИ ГОЛЕМИНА 10= ЕВРА ГОЛЕМИНА 41 = ВНАТРЕ БЕА 25,5 СМ НАС ГОЛЕМИНА 11= ЕВРА ГОЛЕМИНА 42 = ВНАТРЕ 26 CM НИ SIZE 12= ЕУР ГОЛЕМИНА 43 = ВНАТРЕ 26.5 CM НИ ГОЛЕМИНА 13= ЕВРА ГОЛЕМИНА 44 = ВНАТРЕ 27 CM 2017 Нови Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Femal Станови Дише Жена Мокасини Слободно време за Прошетки Чевли Mocassins Возење Обувки Испорака : 1) Откако ќе го купи производот, ние ќе го организира испорака за вас како е можно поскоро (нормално, во рок од 1-7 дена), со исклучок на празници.
2) Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. ( Совети : руската нарачка адреса треба да ја напушти детален држава град име треба да биде целосно име и презиме,или нема да ја добиете парцела! ). Ако индивидуални наредби е надвор од акциите, и треба да се чека , ние ќе ве информира што наскоро.
3) Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост / Хонг Конг Пост Воздух Пошта која ги зема 15-50 работни дена за да стигнат до вашата локација,Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Враќање :
1) Неточни стоката или не е во согласност опис : ако купувачот сакаат да се врати стоката, продавачот ќе плаќа за $5 товар, ако купувачот не сакаат да се вратат, продавачот ќе рефундирање на половина од вкупната цена.
2) Без оглед на тоа на кој начин ние ги испратите , ако не можете да добиете производот на крајот на поставено време , ние гаранција за враќање полн со пари назад или да го продолжи времето за испорака .
3) ако стварта е оштетена : a s одговорен продавачот,ние гарантираме за слободна размена или наплата.
Совети :
* Се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере ! Ако умот, ве молиме да не купувам!

Главните својства

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Број На Модел На:
Продавница Бр 1628975
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Мокасини
Insole Материјал:
pigskin
Шаблон Тип:
Печати
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
dobeyping
Обвивка Материјал:
Никој
Жените Чевли:
Крпеница, Медицинска Сестра Грашок Чевли, Мешана Боја, Латекс, Мека, Дупка
Жените Секојдневен Чевли:
Печати, Мешана Боја, Жените Брод Чевли, Ниска Пета, На Работа, На Улица, Гума
Пол:
Возрасните, Жените, Жена, Мајка, Млади Девојки, Надвор од Одење
боја:
Бела, Сина, Жолта, Портокалова, Црвена Роза
Големина:
35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Трговија на големо и на Мало:
Yes
Карактеристики:
Ласерски Цвет, Слободни & Drop Превозот, Дише, Рамни Со, Удобно
Специјален Попуст:
MOQ 1 пр, 2 prs или повеќе од 5% попуст
секојдневен чевли на кожа:
Средна Ширина, Плитки, Лето Мокасини, Cut-Outs, Грашок Чевли, Цвет

Избор на купувачот