RAINFUN S610 24+17, посветена автомобил wiper ножот за Infiniti QX50(14-), 2 ПАРЧИЊА како многу
Ново

RAINFUN S610 24+17, посветена автомобил wiper ножот за Infiniti QX50(14-), 2 ПАРЧИЊА како многу

DEN 781.00
DEN 1001.76

Во форма достапна за нарачката


!!!!!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.
Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
ЗА Infiniti QX50 (14-)
ГОЛЕМИНА : ВОЗАЧОТ СТРАНА : 24" (600mm )
PASSANGER СТРАНА : 17" (425 mm )
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да
се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
ПОВРЗЕТЕ се :
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА :
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : BFORE ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.
2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ :
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.
3.Бесплатен превозот :
а. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.
б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е
конечна.
4.Време на испорака
а.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до.
б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.
в. HK регистрирани воздухопловната :
Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена.
Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.
5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се
одговорност на превозот услуга.
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да се
да ја прогласи како пониска вредност како што треба.
7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. УСЛОВИ :
1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.
2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.
4.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. ПОВРАТНИ информации :
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е
исклучително важно за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се
slove никакви проблеми .

Главните својства

Infiniti Модел:
QX50
Материјал Тип:
ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Infiniti QX50-Година:
2014,2015
Објектот Висина:
4inch
За Возило Брендови/Модел:
Infiniti
Специјални Функции:
БРИШЕЈЌИ ШОФЕРШАЈБНАТА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
S-610
Бренд Име:
RAINFUN
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
24+17(ИНЧИ)
Објектот Должина:
28 inch
Автомобил Производител:
Infiniti
Автомобил Направи:
За Infiniti QX50
Година:
14-

Избор на купувачот