Метал Mato 1/16 Тигар јас РК Резервоарот Инфраред Барел Одвратна Сива НЕ RTR 1220
Ново

Метал Mato 1/16 Тигар јас РК Резервоарот Инфраред Барел Одвратна Сива НЕ RTR 1220

DEN 23039.52

Во форма достапна за нарачката


Објектот Состојба :
Нови Во Кутија
Ако вашиот резервоар добие било каков проблем, само контактирајте ме coz ние може да ви помогне лесно.
По Продажба На Услуги :
Ако у имаме проблем, ве молам дозволете ми да знам прво, ние може да ви помогне и да ви кажам како да се поправи. Ние имаме способност да се справи со сите проблеми на резервоарот.
Ние обезбедуваме сите компоненти и делови на резервоарот.
Резервоарот вклучува(Овој резервоар е многу тешка) :
Резервоар
Целосна метална легура менувачот(Mato има најдобри менувачот)
Барел одвратна servos
Колекции
Англиски јазик прирачник книга
Резервоарот не вклучуваат : (што треба да се вчита од себе)
4 CH 2.4 Ghz радио контролер и приемник
2.4 Ghz мултифункционален единица главниот одбор
Инфрацрвениот систем за Борба против
Звучна кутија
Ротација менувачот
2600mah Резервоарот батеријата(ние може да обезбеди подобро 5000mah батерија, ве молиме контактирајте.)
Полначот(110 V-220 V)
100% Метални Делови :
Метал трупот
Метал песни
Метал возење тркала
Метал Idler тркала
Целосен метал патот тркала
3 : 1 метал месинг менувачи, ве молиме имајте во предвид овој менувачот е речиси најдобри менувачот во светот.
Метал барел
Главни Карактеристики :
100% Скала изглед на вистински резервоарот.
Барел одвратна систем
Инфраред борба против системот поддржува повеќе од два резервоари се борат заедно. Откако еден од тенкови биле застрелан неколку пати, шут резервоарот отиде во сон состојба.
Големина(вклучувајќи барел) : 50*22.5*18.5(см); 19.69*8.86*7.28(инчи)
Метал Песни, метал возење тркала, метал idler тркала, посилни патот држи сила.
Целосен метал патот тркала, torsion барови, подобро извори поддршка потешки резервоарот тежина
Целосен метал менувачи, полн метал месинг брзини, подобро се носат-отпор сопственост.
Стожерот волан. Ова е многу кул.!
360 степени бедем бескрајни ротација Брзини(менувачот не се вклучени)
Контрола на барел нагоре и надолу речиси 30 степени.
Превозот Политика :
Мексико, велика БРИТАНИЈА, СР, ДЕ, АУ, ЈП, ЕУ. Ако сте во други земји, ве молиме контактирајте ме за испорака детали пред купување.
2,Превозот зема 6-18 работни дена.
МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД
Увозни Давачки, даноци и Давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена, Овие трошоци се на купувачи одговорност. Но, ве молам контактирајте ме активно да се избегне многу трошоци.
Ве молиме проверете со вашиот национален царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред купување или biding

Главните својства

Бренд Име:
MATO ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
МТ-1220-G-IR-КОМПЛЕТ
Тип:
Резервоар
Карактеристики:
Далечинска Контрола
MPN:
не се применува
Скала:
1
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
Тенкови
Извор На Гориво:
Електричен
Состојба на Собранието:
комплет
Пол:
Момчињата & Девојки
Година:
2017
UPC:
не се применува

Избор на купувачот