20PCs/Лот 2-pin 187 терминал жици за Аркадна џојстик Microswitch Подигнат/ dupon терминал род линија бела кабел жици
Ново

20PCs/Лот 2-pin 187 терминал жици за Аркадна џојстик Microswitch Подигнат/ dupon терминал род линија бела кабел жици

DEN 446.00
DEN 469.44

Во форма достапна за нарачката

Сите 40 CM Две-пински
187

Главните својства

Возраст:
>8 Години
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1 187
Тип:
монета тласкач

Избор на купувачот