ZY84014 Модни Дами Вистински Raccoon Крзно Trapper Капа Крзно Капи Капи Со Earflap Зима Жените Крзно Beanies Женски Капи
Ново

ZY84014 Модни Дами Вистински Raccoon Крзно Trapper Капа Крзно Капи Капи Со Earflap Зима Жените Крзно Beanies Женски Капи

DEN 2765.28

Во форма достапна за нарачката


ZY84014 Модни Дами " Вистински Raccoon Крзно Trapper Капа Крзно Капи Капи Со Earflap Зима Жените Крзно Beanies Женски Капи
Точка Бр. ZY84014
Стил
Моден
Пол
Жените
Школка Материјали
Raccoon Крзно
Поставата
/
Големина
Големина На : Слободен Големина
Големина грешка во рок од 3 CM е нормално becasue на мерниот метод разлика
Боја На 2 Бои На Располагање
Начин на плаќање(на Големо)
Т/T, L/C по видување, Western Union, Paypal, ЗАЧУВАМ
Пакување
1 PCS/OPP,1 Dozen/Кутија
Испорака
1) EUB,Кина Објавите за продажба на мало-Shippingg Слободни
2) EMS, ТНТ,Fedex,UPS-от,DHL за примероци и мали наредби-Купувачот
3) испорака на масовно цел ќе биде преку море или воздух.
Време на испорака
10 дена за примерок и најголемиот дел цел ќе се разговара
Производ Шоу-Слика Детали

Главните својства

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Кожа,Крзно
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZY84014
Стил:
Повик
Бренд Име:
QIUSHAN

Избор на купувачот