Акварел architectur Личност Винил Decal Лаптоп Налепница за macbook Pro Воздух 13 инчен Цртан филм лаптоп Кожата школка за mac книга
Ново

Акварел architectur Личност Винил Decal Лаптоп Налепница за macbook Pro Воздух 13 инчен Цртан филм лаптоп Кожата школка за mac

DEN 336.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ,Супер-тенок.
(2) Прецизност-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note : Ова е decal налепница која само што ја покрива областа на дизајнот, тоа не е целосна кожата за да се покрие целата задница
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc

Главните својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
11, 13, 15
Пакет:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
17-3-7
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Sanalyn

Избор на купувачот