1Meter Бохемија Антички Сребрен Накит Синџир За Нараквица рачно изработени Антички Стил Сребрен Тон Накит Ѓердан Синџир 10*5MM 30132
Ново

1Meter Бохемија Антички Сребрен Накит Синџир За Нараквица рачно изработени Антички Стил Сребрен Тон Накит Ѓердан Синџир 10*5MM

DEN 147.00
DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Накит Наоѓање Шарм Додатоци Долг Синџир За Ѓердан Pendant
Боја : Антички Бронза
Големина : 10*5mm Должина : 100cm=1meter (приближно) 1 mm=0.039 инчен
Материјали : Месинг
Број На Модел : 30132
Количина : 1pcs/ многу
Посетете Ја Нашата Продавница Ве Молиме :
Фото Покаже :

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
GraceAngie
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Antiquqe Стил
Број На Модел На:
30132-053F
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
100cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Должина:
100cm
Големина:
10*5mm

Избор на купувачот