Армијата Снајперист Beret Специјални Сили Recon Морнарица Автомобил Стил Jdm Автомобил Налепница Додатоци Оркестарот Винил Decal Графика Jdm
Ново

Армијата Снајперист Beret Специјални Сили Recon Морнарица Автомобил Стил Jdm Автомобил Налепница Додатоци Оркестарот Винил Decal

DEN 61.00
DEN 120.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
19cm
Име На Модел:
cwu-173
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
13cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Винил

Избор на купувачот