2018 Size33-44 Мажи Момче Деца Фудбал Cleats Трева Фудбал Фудбал Чевли ТФ Хард Суд Патики Тренери Нов Дизајн фудбал чизми
Ново

2018 Size33-44 Мажи Момче Деца Фудбал Cleats Трева Фудбал Фудбал Чевли ТФ Хард Суд Патики Тренери Нов Дизајн фудбал чизми

DEN 854.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Видови На Hobnail:
Внатрешна(IC)
Бренд Име:
LEOCI
Број На Модел На:
8593 Р
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Затворање Тип:
Чипка-Up
Технологија:
dmx
Применливи место:
Хард Суд
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Фудбалски чевли употреба:
Внатрешна, надворешна фудбалски чевли

Избор на купувачот