KUKAKEY Автомобил Копче Случај За Мерцедес Вистинска Кожа Копче Случај Покритие За Бенц W124 W202 W 210 W210 W211 Amg W204 Автомобил Копче Торба Носителот
Ново

KUKAKEY Автомобил Копче Случај За Мерцедес Вистинска Кожа Копче Случај Покритие За Бенц W124 W202 W 210 W210 W211 Amg W204 Автомобил

DEN 423.00
DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Кожа Автомобил Копче Случај
Автомобил Вентилот На Гумата Капи
TPU Автомобил Копче Случај
Вистински Кравја Кожа Мажи & Жени Автомобил Копче Торба Паричникот Носителот Копче Случај Покритие За Мерцедес-Бенц W124 W202 W 210 W210 W211 Amg W204

Главните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
KUKAKEY
Тип На Објект:
Клучни Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Специјални Функции:
Клучни Случај За Мерцедес Бенц
Карактеристики 1:
Клучни Случај За Мерцедес Бенц Додатоци
Карактеристики 2:
Клучни Случај За Мерцедес W203 W210 W211
Карактеристики 3:
Клучни Случај За Мерцедес W124 W202 W204 AMG
Карактеристики 4:
Клучни Случај За Мерцедес A B C E R S
Карактеристики 5:
Клучни Случај За Мерцедес GL GLC SLK CLS GLK
Карактеристики 6:
Клучни Случај За Мерцедес

Избор на купувачот