Мајка&Грашок 1355 Бесплатен Превозот Ѕид Шема Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение
Ново

Мајка&Грашок 1355 Бесплатен Превозот Ѕид Шема Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

DEN 147.00
DEN 253.92

Во форма достапна за нарачката


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 10.5*9.9*0.5 cm
Тежина : 49g

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MP1355
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на купувачот