Bling bling мода нов стил очила маска моделирање стп синџир торба дами чанта чанта crossbody мини гласник торба
Ново

Bling bling мода нов стил очила маска моделирање стп синџир торба дами чанта чанта crossbody мини гласник торба

DEN 748.00
DEN 1247.04

Во форма достапна за нарачката


материјал : Кожа Стп
големина : L20cm*W6cm*H10cm(±1-2cm)
Капацитет : А4 не можат да бидат ставени во
со долг синџир на

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Сатенски
Број На Модел На:
2017-3-S
Бренд Име:
ENJOININ
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна

Избор на купувачот