Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски Продавница
Ново

Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип

DEN 364.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски Продавница
Име на производ : Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски Продавница
Бренд : НИКОГАШ
Meterial : Челик и железо
Големина : 19*39mm/25*48mm
Количина : 25pcs/12 компјутери
сандак големина : 85x60x44mm
Боја и Квантитетот
Голем Врзивно Клипови
3 еез по боја
Мали Врзивно Клипови
Светло Розова : 8pcs
Светло Виолетова : 8 компјутери
Виолетова : 9 компјутери
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Материјал:
Железо
Бренд Име:
никогаш не
Магнетно:
No
Број На Модел На:
NE0700204
Тип:
врзивно клип
Боја Класификација:
19mm 25mm
Текстурата на материјалот:
Метал
боја:
светло розева боја,светлина пурпурна ,виолетова
Употреба:
канцеларија училиште подарок канцелариски
Функција:
Бонбони боја и убава

Избор на купувачот