Бања Висок Притисок Спреј Рачен Туш Негативни Јони Туш Главата на КОМПЈУТЕР Материјал Транспарентен Туш Млазницата За Бојлер
Ново

Бања Висок Притисок Спреј Рачен Туш Негативни Јони Туш Главата на КОМПЈУТЕР Материјал Транспарентен Туш Млазницата За Бојлер

DEN 359.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката

Бања Висок Притисок Спреј Рачен Туш Краток Тип на Негативни Јони Туш Главата на КОМПЈУТЕР Материјал Транспарентен Туш Млазницата За Бојлер

Главните својства

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Бренд Име:
Vidric
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Број На Модел На:
DX825
Употреба во :
Бања
Материјал:
PC пластика

Избор на купувачот