L001 HAIGINT Среден Притисок Misting Млазницата Работен Притисок(100PSI да 400PSI) за Misting Ладење Комплет
Ново

L001 HAIGINT Среден Притисок Misting Млазницата Работен Притисок(100PSI да 400PSI) за Misting Ладење Комплет

DEN 2074.00
DEN 2304.00

Во форма достапна за нарачката


HAIGINT Среден Притисок Misting Млазницата Работен Притисок(100 PSI да 400 PSI) за Misting Ладење Комплет
Тип
Млазницата број 2 orifice 0.2 мм
Работен притисок(100 PSI до 400 PSI)
Пакет
Спреј ефект
Ако ви треба misting фитинзи&крајот приклучокот,ве молиме кликнете на сликата подолу
Компанијата сила екранот
Ајде да соработуваат со нас

Главните својства

Тип:
Распрскувачи
Метал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
ПИ-MNL-Bella1
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAIGINT
Sprayer Тип:
пумпа
Место на Потекло:
Jiangsu,Кина
Материјал:
Месинг,Бакар
Млазницата orifice дијаметар:
0.2 мм
Примена:
Наводнување & Наводнување Распрскувачи
Работа Под Притисок:
100PSI да 400PSI
Анти Капе Вентил:
Вклучени
Тема:
UNC10-24
клучен збор :
отворено misting систем за ладење млазници
МЛАЗНИЦАТА orifice:
Нерѓосувачки Челик
капки:
20-50Micron

Избор на купувачот