Стрелаштво Compopund лак Макара Лак string Сепаратор Заштита на лак стрингови Побрзо стрелаштво бесплатен превозот
Ново

Стрелаштво Compopund лак Макара Лак string Сепаратор Заштита на лак стрингови Побрзо стрелаштво бесплатен превозот

DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Стрелаштво Compopund лак Макара Лак string Сепаратор Заштита на лак стрингови Побрзо стрелаштво бесплатен превозот
Алуминиум легура ролери со нерѓосувачки челик лого

Главните својства

Употреба:
Лов
Број На Модел На:
DC200
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
DECHUANG
Материјал:
Алуминиум
боја:
факултативна

Избор на купувачот