луксузна прилагодите 3d ѕид мурали Сликарство Тигри дневна соба позадина 3d пејзаж позадина фото ѕид mural позадина
Ново

луксузна прилагодите 3d ѕид мурали Сликарство Тигри дневна соба позадина 3d пејзаж позадина фото ѕид mural позадина

DEN 636.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : не-плетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба ..

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
15
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Слика Тигри

Избор на купувачот