Алиса во земјата на Чудата Зајак и Пијат Мене Ознака Џеб Види Бронза Долг Синџир на Pendant Ѓердан Синџир Steampunk Подарок Дете Мажи Жени
Ново

Алиса во земјата на Чудата Зајак и Пијат Мене Ознака Џеб Види Бронза Долг Синџир на Pendant Ѓердан Синџир Steampunk Подарок Дете

DEN 202.00
DEN 237.60

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
Алиса во земјата на Чудата
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.0 cm
Дебелина : Околу 1.3 см
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Главните својства

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Дијаметар:
0.04 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P991/2
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
случај боја:
бронза
бирате боја :
Бела
Затворање:
Целосна Хантер
Карактеристики:
12-Часовен Dial
Екранот:
Аналогни

Избор на купувачот