CNC 270MM Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница & Caliper Заградата Адаптер За SUZUKI RMZ250CC 07-15 RMZ450CC 05-15 RMX450 10-12
Ново

CNC 270MM Мотоцикл Пред Летачкиот Диск Кочница & Caliper Заградата Адаптер За SUZUKI RMZ250CC 07-15 RMZ450CC 05-15 RMX450 10-12

DEN 3633.00
DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката


Кочница Заградата + 270 MM Предни Диск Сопирачки
100% СОСЕМА НОВ ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови Стил
Цена за 1 BUC Адаптерот и 1 buc 270 MM Кочница диск.
Адаптер без игла, може да се качи со акции pin.вклопуваат со оригинални caliper , вилушка.
Вистинска подвижна кочница роторот за велосипедисти.совршен нерѓосувачки челик превозникот,добар квалитет полски надвор роторот,и anodize внатрешна 7050-T6 алуминиум монтажа дел
Забелешка : Бидете сигурни дека можете да го најдете вашиот велосипед модел и година во примена се молам.
Погодни За :
RMZ 250 CC Пред 2007-2015
RMZ 450 CC Пред 2005-2015
RMX 450 2010-2012 година
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

боја:
Злато, Црна
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
3061625
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.72kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Избор на купувачот