Freeshipping IS89C64 IS89C64-40W
Ново

Freeshipping IS89C64 IS89C64-40W

DEN 724.00
DEN 762.24

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета

Главните својства

Бренд Име:
SHIJIE
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
is_customized:
1

Избор на купувачот

Freeshipping SM4151 SM4151
Ново
Freeshipping SM4151 SM4151
Во форма достапна за нарачката
DEN 451.00
Класификација на производот:

Freeshipping APIC-S03
Ново
Freeshipping APIC-S03
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping FL128 FL128SAIF00
Ново
Freeshipping FL128 FL128SAIF00
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping X28C010 X28C010D-15
Ново
Freeshipping X28C010 X28C010D-15
Во форма достапна за нарачката
DEN 2092.00
Класификација на производот:

Freeshipping R6522 R6522AP
Ново
Freeshipping R6522 R6522AP
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping SCN2681 SCN2681AC1N24
Ново
Freeshipping SCN2681 SCN2681AC1N24
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

Freeshipping ADS8515 ADS8515IB
Ново
Freeshipping ADS8515 ADS8515IB
Во форма достапна за нарачката
DEN 1636.00
Класификација на производот:

Freeshipping UDN2987 UDN2987LW6T
Ново
Freeshipping UDN2987 UDN2987LW6T
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот: