Кочан Предводени од уличното осветлување 30w 40w 50w 60w 80w 100w 120w 150w 180w Вати led streetlight 10pcs/многу
Ново

Кочан Предводени од уличното осветлување 30w 40w 50w 60w 80w 100w 120w 150w 180w Вати led streetlight 10pcs/многу

DEN 15552.00
DEN 17280.00

Во форма достапна за нарачката

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Царина/Должност
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Превозот метод зависи од вашиот избор.
Ние ќе се прогласи товар како "подарок", со цел да се создадат услови за даночни ослободувања/намалувања. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако тарифа мора да бидат платени пред купувачот добива својата цел, купувачот плаќа, продавачот не ќе плати за царина/должност, и продавачот нема да наплата за царина/должност. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. Време На Испорака :
Гаранција и се враќа политика
Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти.
Светилка школка : Алуминиум легура
Животниот век : 50. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Купувачот треба да се работи со Царински да се направи сопствени грешки и да платат за своите сопствени должност/даноци на неговата дестинација, и Продавачот не одговорен за каква било загуба што ја предизвика. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
LED уличното осветлување AC85-265 V Светлосен параметар
Влезен напон : AC90-260 V
LED Чип : Bridgelux
Моќност : 30w 40w 50w 60w 80w 100w 120w 150w 180w
температура на бојата : Топло бела(3000-3500k) Природата белата(4000-4500 K),студено бело(6000-6500k),Ако ви треба уште една боја,ве Молиме контактирајте со нас.000 часови
Улична светилка заградата интерфејс спецификација : Ø40mm, 50mm , 60mm.
Производ карактеристики
1.Без УВ & IR, Без Трепкање и Без Жива & Доведе слободни. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Вграден напојување(Моќ во внатрешноста светилка домување),3 години гаранција. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO/FPO). Јапонски врвот бренд Rubycon capacitor која би можела да се спротивстави на 105°C на висока температура и долг животен век. Нормално ние ги даваат 3 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла. IP65 : водоотпорен, Погоден за надворешна апликација. види слики во детали
LED драјвер(LED напојување) : Постојан Струја LED Драјвер LED драјвер е да развиеме d и дизајниран од страна на Искусен инженер група со користење на висок квалитет на електронски компоненти. 100% Гарантирањето bridgelux led чип, ПРЕДВОДЕНА Ефикасност : 100-110 LM/W,ПРЕДВОДЕНА : КОЧАН LED. Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Нормално тоа ќе се 7-15 дена за да се врати стоката до нас од страна на поштата или ЕМС. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ферчајлд MOSFET, YAGEO отпорник и TDK MLCC се со врвен бренд компоненти кои би можеле да се обезбеди подолг животен век и високи перформанси на лер светилки. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
180w, 30w, 40w, 50w, 60w, 80w, 100w, 120w, 150w
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
1009
Карактеристики:
led уличното осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
MUCHTING
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски

Избор на купувачот