Бесплатна испорака мода жените нови лето стил кратки ракави фустан лето дами шупливи чипка секси облека vestidos плус големина G53
Ново

Бесплатна испорака мода жените нови лето стил кратки ракави фустан лето дами шупливи чипка секси облека vestidos плус големина

DEN 959.00
DEN 1128.48

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Драги пријатели : ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за проблемот на инвентар, можете да нарачки директно, доколку сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена, ние поддршка пад на превозот, може да се меша со цел, нашата фабрика се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, ние, главно, се произведува машки и женски јакни, палта, панталони и плетење жените чизми, децата плетени ракавици, ве молиме проверете ја нашата продавница, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг. Ви благодарам многу!
Напомена :
1. Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред да ја купите.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
големина водич големина
биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
долго (CM)
за
(CM)
S 76 СМ 80 СМ 62 СМ 66 СМ 95 СМ М 80 СМ 84 СМ 65 СМ ОД 70 СМ 96 СМ L
84 СМ 88 СМ 70 СМ 74 СМ 97 CM XL 88 СМ 93 СМ 74 СМ 78 СМ 98 СМ XXL 93 СМ 96 СМ, 78 СМ 82 СМ 99 СМ Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка. Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина.
* Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.
*
*
*
*
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока aliexpress нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме. Јас ќе се справи со тоа.
Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.
Кина пост воздух треба за 9-25days,но Русија обично можеби над 30 дена.
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината. Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност.и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите.ви благодариме
Reback
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ENLU
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Избрани,Spandex,Памук,Чипка
Број На Модел На:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL G53
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Погоден за публиката:
Жена, женски, секси жена, мајка, мајка, дама
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL
Комбинација:
Еден
Боја:
Црвена
Процесот:
Колаж / Шевови
Популарната елементи:
Чипка

Избор на купувачот