НН-LP21 / 9923A001AA Компатибилен Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-X4 / НН-X4E
Ново

НН-LP21 / 9923A001AA Компатибилен Проектор Светилка со Станбен за CANON НН-X4 / НН-X4E

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : НН-LP21/9923 A001 AA
2)број на Моделот : За CANON НН-X4 / НН-X4 E

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
НН-LP21/9923A001AA
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот