Роман отворено тревник светилка модерната мода двор вила пејзаж светлина пол bollards осветлување КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0032
Ново

Роман отворено тревник светилка модерната мода двор вила пејзаж светлина пол bollards осветлување КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0032

DEN 2115.00
DEN 2782.56

Во форма достапна за нарачката


Роман отворено тревник светилка пред дворот вила пејзаж светлина пол тревник bollards осветлување тела КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0032
Спецификација :
1, Моќ : 8 W
2, Напон : AC85-265 V
3, Извор на Светлина : led
4, Монтирани Метод :
5, светла Боја : топло бела,кул бело
6, животниот век : 45000 часа
7, Материјал : Алуминиум
8, Телото Боја : сива
9, Големина : L291*W103*H700mm
Примена :
Портал, Градина, Двор, Ходник, Вила, Станбени, Балкон, Тревник, Балкон итн.
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност;
* Ве молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебни места); * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот за плаќање;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од исплата, контактирајте со нас,ние ќе следење на пратката.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди;
* За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачи? сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина;
* Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние победивме?т биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
8W
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
КУПАТИЛА.СИТЕ-OLL0032
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
vecli
Карактеристики:
Отворено тревник светилка
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP54
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Тревник Светилки

Избор на купувачот