(Пакување од 5 единици) Класични A4 Ѕид Монтирани и Countertop Дрво Фото Рамка, Дрвена Носителите на Сертификат WP006
Ново

(Пакување од 5 единици) Класични A4 Ѕид Монтирани и Countertop Дрво Фото Рамка, Дрвена Носителите на Сертификат WP006

DEN 3302.40

Во форма достапна за нарачката


Дрвени Фото Рамки ,Дрво Постер Рамка ,Дрвена На Носителот На Сертификатот
*Ова дрво фото слика рамката е направена од цврсто дрво ,таа дојде со 2cm широк и 1cm дебели граница.
*Контра врвот дрвени фото рамки ,исто така се нарекува како дрво на носителот на сертификатот е совршен за да се прикаже вашиот сертификат ,диплома,слика,тоа исто така може да се монтира на ѕид.
*Пакување на ова дрво, дрвени слика кадрирање вклучуваат ѕид монтирани закачалка,акрилик панел,задниот панел
*Ние може да ви обезбеди црвена боја, а исто така и оригинални дрво бои се достапни

Главните својства

Големина:
A4
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
WP006
Тип:
слика рамка
Бренд Име:
Yakri
Материјал:
Дрво
Обликот:
правоаголник
со слика картичка:
No
Border Width:
2cm
Outter Рамка:
254x305mm
Стил:
Контра и да се Монтира на Ѕид
Големина:
A4
Лист Големина:
12 инчен

Избор на купувачот