(60Pieces) трговија на Големо Златна Легура Хривнија Конектор За Накит Изработка на Креативна Ѓердан Pendant Шарм рачно изработени Занаетчиски AU38126
Ново

(60Pieces) трговија на Големо Златна Легура Хривнија Конектор За Накит Изработка на Креативна Ѓердан Pendant Шарм рачно изработени

DEN 122.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Бренд Име : Grace Angie
Карактеристики : Накит Ѓердан Pendant Хривнија Шарм
Боја : Златна
Големина : 18*4*3мм (приближно) 1 mm=0.039 инчен
Материјали : Цинк Легура
Број На Модел : 38126
Количина : 60pcs/ многу
Посетете ја мојата продавница ве молиме :
Фото Покаже :

Главните својства

Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
38126-108H
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
конектор
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
18*4*3mm

Избор на купувачот