100pcs најлон Barbs Tee Интерфејси Градина Овошје И Зеленчук Наводнувани Земјоделство Индустриски Разладни Системи Конектор Член
Ново

100pcs најлон Barbs Tee Интерфејси Градина Овошје И Зеленчук Наводнувани Земјоделство Индустриски Разладни Системи Конектор Член

DEN 393.00
DEN 552.96

Во форма достапна за нарачката


100pcs најлон Barbs Tee Интерфејси Градина Овошје И Зеленчук Наводнувани Земјоделство Индустриски Разладни Системи Конектор Член

Главните својства

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
0.77cm
Објектот Должина:
4.52cm
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Висина:
1.96cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
2

Избор на купувачот