Бренд LEHNO Британски Училишни Униформи Мода Момчиња&Девојки Студентите Одговара на Висок Квалитет Волнени Грб 4pcs Поставува
Ново

Бренд LEHNO Британски Училишни Униформи Мода Момчиња&Девојки Студентите Одговара на Висок Квалитет Волнени Грб 4pcs Поставува

DEN 4625.28

Во форма достапна за нарачката


Двојно Гради Британски Outwear Одговара Долги Ракави Грб Висок Квалитет на Училиште Униформа Облека Мода Студент Неколку Нови Јакни Кошула+Здолниште/Панталони+Грб+Лак вратоврска 4pcs Поставува
Достапни грешка опсег : 1-2cm

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Жените
Бренд Име:
LEHNO
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
W2880
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Одговараат на
Sleeve:
Долг Ракав
Големина:
SMLXL
Сезоната:
Пролет&Есен&Зима
girs одговараат =кошула+здолниште+Јакна+Вратоврска:
Момчињата одговараат =кошула+панталона+Јакна+Вратоврска

Избор на купувачот