Тифани Оркестарот Нови Пристигнување D130mm H320mm Современ Дом Тифани Кристал Ѕид Светилка Бела Боја Ресторан Светлина Бар/ Кафе Светлина AC90-265V
Ново

Тифани Оркестарот Нови Пристигнување D130mm H320mm Современ Дом Тифани Кристал Ѕид Светилка Бела Боја Ресторан Светлина Бар/

DEN 3033.00
DEN 3192.00

Во форма достапна за нарачката

Тифани Оркестарот Нови Пристигнување D130mm H320mm Современ Дом Тифани Кристал Ѕид Светилка Бела Боја Ресторан Светлина Бар/ Кафе Светлина AC90-265 V
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX со најниска горниот превозот задолжен за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , Сите предмети, со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух. тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Главните својства

Абажур Боја:
D13cm H32cm
Wattage:
6-10W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Боја На Каросеријата:
Бело,сино
Гаранција:
3Years
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Декоративни
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
Број На Модел На:
SY1104/1L
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1

Избор на купувачот