Елегантен Цвет облечи Жените Молив Фустан Големина 2017 Секси V Деколте, Прашка Печати Цвет Bodycon Ракави Комбинација Фустан vestidos
Ново

Елегантен Цвет облечи Жените Молив Фустан Големина 2017 Секси V Деколте, Прашка Печати Цвет Bodycon Ракави Комбинација Фустан

DEN 719.00
DEN 845.76

Во форма достапна за нарачката


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина упатство
1 инч =2.54 millimetres големина
Облека долго (CM)
за
биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
долг ракав (CM)
за
S 80 СМ, 78 СМ 82 СМ 62 СМ 65 CM
М 82 СМ 82 СМ 86 СМ 66 СМ од 70 СМ L CM 83 86 СМ 90 СМ 70 СМ 75 CM XL 84 СМ 90 СМ 94 СМ 75 СМ 80 СМ, XXL 85 CM 94 СМ 98 СМ 80 СМ 84 CM 1* Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка. Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина . Мерка голо тело големина избор, 2*.Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. * *

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ENLU
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Избрани,Памук
Број На Модел На:
С * М * Л * XL * XXL *XXXL*XXXXL*XXXXXL G 43
Стил:
работа
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
Сезоната:
пролет / есен / зима работа фустани Сезона 3
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
Различна висина, различни позиции здолниште
забелешка:
измијте со ладна вода само
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL G43
Боја:
ФОТО БОЈА
Шема:
Печатење
Комбинација:
Еден

Избор на купувачот