Фаза слика за позадина на слика во позадина фотографија backdropvinyl backdrops за фотографија фотографија-студио-позадина 9371
Ново

Фаза слика за позадина на слика во позадина фотографија backdropvinyl backdrops за фотографија фотографија-студио-позадина 9371

DEN 959.00
DEN 959.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина (мм):
6X6FT, 8X8FT, 10X10FT
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
9371
Бренд Име:
SJOLOON
Материјал:
тенка винил
Стил:
фаза осветлување
Yes:
Yes

Избор на купувачот