Моден елени главата pendant ѓердани Круг шупливи од елени главата pendant ѓердани Прекрасна животни јазот сенка ѓердани за жени
Ново

Моден елени главата pendant ѓердани Круг шупливи од елени главата pendant ѓердани Прекрасна животни јазот сенка ѓердани за жени

DEN 1024.00
DEN 1679.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
Сите ние сме бесплатен превозот, имаме независна фабрика производство, без посредници.
Да може да се меша бојата, ве молиме имајте во редот на производ во боја и квантитет.
За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>40
3,Франција, Користете Epacket>40
4,Австралија, Користете Epacket>40
5,Канада, Користете Epacket>40
Ќе изберете само стандардните бесплатен превозот логистика начин, ние, според редоследот цена, изберете го режимот на транспорт.
1. Материјал : Цинк легура На синџир материјал : бакар 2.Големина : 1.3 m 3.Боја : 18 K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
46cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Детали се опишани
Број На Модел На:
H173143
Бренд Име:
Woojila
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Тип На Објект:
Накит Neckalce
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Децата,Унисекс,Жените
За прилики:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Клучни Зборови За Пребарување:
Ѓердани,Јака,Collares,Pendant ѓердан
Метална боја:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Превозот начин:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
46CM

Избор на купувачот