Трговија на големо Топката Усна Пирсинг Уво Пирсинг Завртки Носот Прстен Тело Пирсинг За Жените Девојка Мода Накит 100 Компјутери/многу
Ново

Трговија на големо Топката Усна Пирсинг Уво Пирсинг Завртки Носот Прстен Тело Пирсинг За Жените Девојка Мода Накит 100 Компјутери/многу

DEN 1199.04

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-65
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Материјал:
316L Хируршки stell
Стил:
јазик пирсинг
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Телото Накит Тип:
Носот Коски & Завртки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот