2017 нови лето висок квалитет моден викенд мажите високо еластична mercerized со кратки ракави памук маица М-7XL
Ново

2017 нови лето висок квалитет моден викенд мажите високо еластична mercerized со кратки ракави памук маица М-7XL

DEN 1236.00
DEN 2332.80

Во форма достапна за нарачката

Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина ,јас ќе ви дадам совет. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.
Опис Големина
Прирачник Мерка.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Ви благодариме. Ви благодариме.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница
Посакуваме да имате пријатен шопинг време. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.5
XL
45
110
73
23
XXL
46
115
75
23. Ви благодариме. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена.
ПЛАЌАЊЕ

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините се случуваат Купувачи во земјата. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.5
5 XL
52
132
81
25
6 XL
55
138
83
Беа 25,5
7 XL
57
144
85
26
1in=2. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.
Забелешки :
1. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1. ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
М
43
100
69
22
L
44
105
71
22.5
XXXL
47
120
77
24
4 XL
49
126
79
24. Таму може да биде 2-3cm грешка.
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ви благодариме. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате прашања.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
7010P55
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Случајни Кошули
Јака:
Плоштад Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
GUIXIANG
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Лето
Тип Верзија:
Тенок
Времето на пазарот:
2017
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL

Избор на купувачот