НОВИ Digitizer Екран на Допир за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9060 MC9090 FreeShipping
Ново

НОВИ Digitizer Екран на Допир за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9060 MC9090 FreeShipping

DEN 607.68

Во форма достапна за нарачката


трговски опис НОВИ Digitizer Екран на Допир за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9060 MC9090 Free Shipping
Топло прашува :
Стоката е во парк!!!

Главните својства

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
ЗА MC9000
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Избор на купувачот