Децата крзно јакна девојка Faux Крзно мода вест девојки зима краток став вест Три борбата вест ред фокс крзно СТП Спојување
Ново

Децата крзно јакна девојка Faux Крзно мода вест девојки зима краток став вест Три борбата вест ред фокс крзно СТП Спојување

DEN 1026.00
DEN 1206.72

Во форма достапна за нарачката


Вие сте добредојдени да ми продавница шопинг
Погоден за годишни времиња : зима, есен
Ткаенина содржина класификација : вештачко крзно
Големина : 90=2-3 T 100=3 T 110 =4 T120=5-6 T 130=6-7 T 140=7-8 T 150=9-10 T

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Faux Крзно,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
586
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
V Деколте
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
SexeMara
Дебелина:
Дебели
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Детска јакна:
Детско палто
децата пријатна вест:
Децата крзно вест
Децата вест:
Децата ma3 jia3

Избор на купувачот