Компатибилен со 17PIN Spacelab ЕКГ Машина Едно парче 10 доведе ЕКГ-кабел и 4.0 банана leadwires,IEC или АХА.
Ново

Компатибилен со 17PIN Spacelab ЕКГ Машина Едно парче 10 доведе ЕКГ-кабел и 4.0 банана leadwires,IEC или АХА.

DEN 1440.00
DEN 1920.00

Во форма достапна за нарачката


Топло прашува : Ако ви треба АХА, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Главните својства

Функција:
екг кабел
Број На Модел На:
KI41-2M6B
Големина:
17PIN,4.0Banana,IEC
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
Spacelab
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)

Избор на купувачот