304 од не ' рѓосувачки челик пенисот plug силиконски катетер се огласува секс играчки за човекот мало dilators пенисот накит машки пол производи
Ново

304 од не ' рѓосувачки челик пенисот plug силиконски катетер се огласува секс играчки за човекот мало dilators пенисот накит

DEN 446.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Го поздравуваме вашиот да влезат во нашиот веб-сајт, нашата компанија (Ангел Секс играчки светот) е специјализирана во производство и продажба на возрасни секс додатоци, ние нудиме на продажба на мало, трговија на големо и прилагодување (ОЕМ) бизнис, ако треба да трговија на големо и прилагодување ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбеди висок квалитет на производите и добра цена и за подобрување на продажбата и по-продажбата на услугата, се надевам да се воспостави добри работни односи со вас,да ви посакам среќен шопинг,ви Благодарам многу. 304 од не 'рѓосувачки челик пенисот plug силиконски катетер се огласува секс играчки за човекот мало dilators пенисот накит машки пол производи материјал : не' рѓосувачки челик големина : најголем дијаметар на 9mm (нерѓосувачки челик дел), со дијаметар од 4mm (нерѓосувачки челик дел), 50mm (нерѓосувачки челик дел) и должина на опашка од 50mm (нерѓосувачки челик дел) Медицински пластична цевка со дијаметар од 6mm, 4mm дијаметар, должина 150mm, Црни гумени прстен два : дијаметар 25мм и 30мм Испорака
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

Главните својства

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Број На Модел На:
QHH7415
Бренд Име:
QIN HUAI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Стил:
машки masturbator
Употреба:
Катетери & Sounds
Нови:
Се огласува
Топла продажба:
пенисот приклучок
Style1:
мало звук
style2:
пенисот накит
Style3:
нерѓосувачки челик пенисот приклучок
Style4:
Секс Производи
Style5:
уретрата
style6:
Телото

Избор на купувачот