450ML Ѕид Монтирани Допир Сапун Фармацевт Sanitizer Туш Шампон Фармацевт бања производ
Ново

450ML Ѕид Монтирани Допир Сапун Фармацевт Sanitizer Туш Шампон Фармацевт бања производ

DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


ABS пластика течен сапун фармацевт ѕид монтирани 450 ML капацитет сапун фармацевт пластични сапун фармацевт шише сет
Совети : производот е сапун фармацевт шише, не вклучуваат сапун
Боја : Боја за резолуцијата Сребро (хотели поминуваат подобрување на квалитетот)
Материјал : ABS пластика
Капацитет : 450 мл
Употреба : се користи во хотели, семејство бања, туш кабина на инсталацијата, може да се монтира рака сапун, туш гел, шампон, детергент и на други течности.
Инсталација : прицврстени за ѕид со завртки, исто така, може да биде фиксиран на стакло, па можете да ги зачувате вредни простор е ограничен, така што други countertops чиста, не сакате да завртка корисниците исто така може да купите свој силен 3 M двострано лента или лепак
Употреба : Клучни широк, рака на допир, течноста тече надвор од дупката, лесен за употреба од страна на крцкањето на воздухот, притиснете може само да внимавате
Пакување :
1 X сапун фармацевт

Главните својства

Тип:
Течен Сапун Точење
Функција:
Пена Сапун Фармацевт
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
JJYP-119
Главен Материјал:
Пластични
Име:
Рака Сапун Фармацевт
Капацитет:
450 мл
За животната средина:
Хотели, куќи за гости, семејство бања, туш кабина
Yung агент:
Рака sanitizer, туш гел, шампон, детергент, итн.
Големина:
17*8.5 cm
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Течен Сапун Фармацевт
Наслов:
сапун сад
Име на производ:
шампон фармацевт
Се користи 1:
туш шампон фармацевт
Функција:
Рака Сапун Фармацевт

Избор на купувачот