Тиери 7 парче/ Set Кожа Секс Ропство Воздржаност Парови Возрасни Игра во собата , Гребло Камшик Јака Маска Лисици Замолчени секс Играчки за
Ново

Тиери 7 парче/ Set Кожа Секс Ропство Воздржаност Парови Возрасни Игра во собата , Гребло Камшик Јака Маска Лисици Замолчени секс

DEN 1288.32

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница,многу производи се исти слики,но различен квалитет во Кина,Можеби нашата цена не е најевтин ,но не грижете се за нашиот квалитет, кога ќе ја добијат,ќе одмор, ви благодариме !
Имаме 21 стилови ,секогаш постои соодветен за вас!
↓ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↓
Карактеристики :
Висок Квалитет на 7 КОМПЈУТЕРИ Set Секс Играчки за Двојки, Вклучувајќи :
Секс Играчки за Парови
7 КОМПЈУТЕРИ Set вклучувајќи :
1 СТП кожа Маска
1 СТП кожен Камшик 1 СТП кожа Замолчени 1 СТП кожа Јака 1 СТП кожа Гребло 1 СТП кожа Лисици 1 СТП кожа Footcuffs
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е обично $ 5 ниска за производот, поради ниските цени, па доаѓањето време од 25 дена -80 дена, локалните поштенски услуги, со бирање на вашиот телефон ќе го информирате вашиот mail пристигна Кина Пост регистрирани парцела : Генерално, испорака на САД зема за 20-35 дена. Испорака до Канада, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 14-28 дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе Бизнис Експрес превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не ја прими стоката во рамките на времето за прифаќање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Прифаќаме само плаќања. Бидете сигурни дека ќе го плати ние само брод вашата адреса пред вашата адреса за е точно. Проектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе го добие плаќање. Увозни давачки, даноци или трошоци не се вклучени во надоместокот што го плаќаат за нас. Ако се соочуваат со сите проблеми кои се поврзани со плаќање, можете да се чувствуваат слободни да контакт со мене, со нетрпение очекувам да вашата пристигнување Пакет детали Пакет начини : нема мало пакување,нема секс зборови,Да се заштити вашата приватност.
Имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. (Со исклучок на викендите и празниците) Ако нашите производи и услуги да се направи сте задоволни, ве Молиме да ги доставите 5-ѕвезда оценка повратни информации. Ако ја прими стоката имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме извести, ние ќе направиме се во наша моќ за да ги реши сите проблеми да ми даде можност да направи за вас, Конечно, ви посакувам среќен шопинг, најдобри желби
Имаме 21 стилови ,секогаш постои соодветен за вас!
↓ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↓

Главните својства

боја:
Црна
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
7PCS Set
Бренд Име:
Тиери
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
XXXset9

Избор на купувачот