Црна Кујната Кабинет се Справи со Фиока се Повлече, се Справува со Салон / Ретро Селски Мебел Копчиња Шкафот Хардвер крупните повлекува
Ново

Црна Кујната Кабинет се Справи со Фиока се Повлече, се Справува со Салон / Ретро Селски Мебел Копчиња Шкафот Хардвер крупните

DEN 155.00
DEN 168.00

Во форма достапна за нарачката

Црна Кујната Кабинет се Справи со Фиока се Повлече, се Справува со Салон / Ретро Селски Мебел Копчиња Шкафот Хардвер крупните повлекува
Материјал : цинк легура
Боја : црна
А1
Должина : 1.2" (30 mm)
Ширина : 1.2" (30 mm)
А2
Должина : 5.9" (150 mm)
Ширина : 1.1" (28 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 5" ( 128 мм)
Кога се инсталира на knob боди 1.8" (45 mm)
А3
Должина : 7.2" (182 mm)
Ширина : 1.1" (28 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 6.3" (160 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.8" (45 mm)
A4
Должина : 8.6" (219 mm)
Ширина : 1.1" (28 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 7.56" (192 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.8" (45 mm)
А5
Должина : 9.9" (251 mm)
Ширина : 1.1" (28 мм)
Дупка Проред (центар до центар) : 8.8" (224 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.8" (45 mm)
Завртката е вклучен. Должина 25мм. M4.
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Главните својства

боја:
А1, А2, А3, А4, А5
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Број На Модел На:
1138
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот