За Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Калено Стакло екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм На Tab3 8 T311 T310 T315 T315T 3G Lte
Ново

За Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Калено Стакло екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм На Tab3 8 T311 T310 T315 T315T 3G Lte

DEN 317.00
DEN 396.00

Во форма достапна за нарачката


Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" . Шпанија ќе одат throguth "Correos Економија ( Само За Цел Вредност Помала Од $5 , Не Може да Се Следи)" .Други земји се уште ќе одат throght Бесплатен Превозот Начин " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Не Може да Се Следи,Без messaage сите на патот) "
За Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Калено Стакло екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм На Tab3 8 T311 T310 T315 T315 T 3 G Lte
Карактеристики
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно поврзување , автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени;
3. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
5. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
6. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
7.Ултра-тенок стакло( T≈0.26 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Невозможно да се изгребат - -
2.5 D КРУГ РАБОТ -
Силна Лепливоста
насилни текст
Intallation Упатство
ЧЕКОР 1 : Чистење на екранот со комплет за чистење на мало пакет
ЧЕКОР 2 : се Отстрани Vmax филм, и го усогласи со заштитник на екранот
ЧЕКОР 3 : притиснете го центарот на екранот заштитник лесно
ЧЕКОР 4 : Де-меур мали меурчиња.
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обични или кина пост воздух mial е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете и други превозот начин! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации

Главните својства

боја:
За Tab3 8inch
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
OCEANSIDE
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Анти-Микробиолошка,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Погоден модел:
За Samsung Galaxy Tab 3 8.0
статус:
во парк
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.33 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Лак Работ:
2.5 Степен
Материјал:
Увоз Јапонски стакло
Модел За Galaxy Tab 3 8.0:
СМ-T310 СМ-T311 СМ-T315 СМ-T315T

Избор на купувачот