50pcs/многу М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 А2 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Најлон Заклучување Ореви DIN985
Ново

50pcs/многу М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 А2 Нерѓосувачки Челик Метрички Навој Најлон Заклучување Ореви DIN985

DEN 223.68

Во форма достапна за нарачката


Опис : Најлон Заклучување Орев
Материјал : А2 Нерѓосувачки Челик
Количина На Испорачана : 50
Спецификација : DIN 985
Тема Тип : Метрички
Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Главните својства

Големина:
M12, M14, M2.5, M4, M8, M2, M10, M3, M5, M6
Бренд Име:
Junter
Број На Модел На:
DIN985
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стандард:
DIN985
Материјал:
Нерѓосувачки Челик А2 SUS304

Избор на купувачот