Curren 8259 Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Кожни Воена Кварц Види Мажите Чисто Спортски Часовник Машки Рачен Часовник Relogio Masculino
Ново

Curren 8259 Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Кожни Воена Кварц Види Мажите Чисто Спортски Часовник Машки Рачен Часовник

DEN 685.00
DEN 1343.04

Во форма достапна за нарачката


Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Прецизни кварц движење, за точно време на чување. - 30 M Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Карактеристики (Приближно) : Случај дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај дебелина : 1.2 см прибл. Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Wideth : 2.0 cm Бенд Должина : 24.00 cm прибл. Бендот Материјал : Кожа за на Рака Пакет се Вклучени : 1 x Вистински CURREN Види

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
45.00 mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
8259
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
12mm
часовници мажи:
CURREN Часовници
Машка Мода Види:
види мажи
reloj hombre:
Relogio Masculino
erkek kol saati:
часовници за мажи
кварц-види мажи:
Спорт Часовници
Адвокатско Кварц-Види:
CURREN Види Мажи
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
montre homme:
кварц се види мажи
Машки Часовници:
часовникот мажи
мажите подарок:
Curren Види

Избор на купувачот